PLANLOGI PROJEKTI RAHASTATAKSE EESTI-NORRA KOOSTÖÖPROGRAMMIST GREEN ICT

Planlogi saab Eesti-Norra Green ICT koostööprogrammist väiketoetust jätkusuutliku logistikahaldus tarkvara arendamiseks. Tarkvara aitab väikestel ja keskmise suurusega logistikaettevõtetel muuta kaubavedu sujuvamaks ja efektiivsemaks.

Planlogi saab väiketoetust Eesti-Norra koostööprogrammist Green ICT, mille eesmärgiks on toetada Eesti ettevõtjate jätkusuutlikku arengut. Väikeprojekti eesmärgiks on ettevalmistavate tegevuste teostamine, mille tulemusel arendatakse välja ja tuuakse turule Planlogi logistikahaldus tarkvara. Green ICT väikeprojekti raames viiakse läbi partnerotsing ja teostatakse eeluuringud.


Planlogi logistikahalduse tarkvara on mõeldud maanteetransporti pakkuvatele väike ja keskmise suurusega logistikaettevõtetele, kes soovivad oma kaubavedu muuta sujuvamaks, ülevaatlikumaks ja efektiivsemaks.


Planlogi tarkvara koondab ühte keskkonda kaubaveo planeerimise ja halduse ning arvelduse, mis tagab logistikaettevõttes vedude korraldamisest ja tellimuste täitmistest terviklikuma ülevaate. Protsesside automatiseerimine hoiab kokku kulusid ja tagab logistikaettevõtte sujuvama ja efektiivsema töökorralduse.

Green ICT projekti kood EU53339, elluviimise periood 01.07.2019-31.10.2019.

TEKKIS HUVI?

LEIAME KOOS PLANLOGIGA SOBIVAIMA LAHENDUSE JUST SINU ETTEVÕTTELE